Mecidiyeköy Çerçeveci

Mecidiyeköy Çerçeveci

Mecidiyeköy Çerçeveci olarak ürün gamımıza bir yenisini eklemiş bulunmaktayız. İstediğiniz ölçüde çerçeve ve iç görseli baskısının tamamı bünyemizde yapılmaktadır. İster fotoğraf kağıdı ister kanvas (yağlı boya görünümlü) olarak baskısı yapılan görseliniz istediğiniz çerçeve modeline montajlanarak tarafınıza teslim edilmektedir.

mecidiyekoy-cerceveci

Tasarımınız tamamlanmasının ardından görseliniz veya metin kupanın üzerine özel sublimasyon baskı tekniği ile aktarılmaktadır. Doğum günü, toplantı, firma promosyonları, özel günler ve hatıra olarak saklanabileceğiniz bir üründür. Anılarınızı resim, yazı, grafik, logo veya hepsi birlikte olacak şekilde ürünümüzün üzerine baskı olarak aktarabilmekteyiz. Kupa Bardak Baskı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Diğer promosyon çalışmalarımızı görmek için Tabela Galerimizi veya INSTAGRAM sayfamızı ziyaret edebilir. Bütün HİZMETLERİMİZİ web sitemizden gözlemleyebilirsiniz. Mecidiyeköy Ucuz Fotokopi.

Mecidiyeköy Dijital Baskı ve Tabela hizmetleri için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz 0212 272 16 68.

Tamamı bünyemizde üretimi yapılan çerçeve, dijital baskı, matbaa ve tabela ürünlerinde yüksek kalite ve sorunsuzluk önceliğimizdir. İstanbul içi ve çevre illerde dahil olmak üzere bir çok yere kaliteyi götüren Aydoğdu Reklam sizlerin iş ortağı olarak sürekli hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Related Images:

Call Now ButtonHemen Ara