Kupa Bardak Baskı

Promosyon ürünleri arasında en çok tercih edilen ürün olan Kupa Bardak Baskı ile gün içerisinde hatırlanmak çok daha kolay. Kupa baskı ürünleri arasında başlıca kulplu kupa gelmekte bu ürüne alternatif olarak bir çok ürün bulunmaktadır. Fincan, kahve fincanı, şeffaf kupa, kokusuz küllük, kalp kulplu kupa vs. yer almaktadır. Kupaların farklı iç renkleride yer almaktadır. 

Bunlar dışında altın ve gümüş renkli baskı kupalarıda yer almaktadır.

Kupa Baskı

Tasarımınız tamamlanmasının ardından görseliniz veya metin kupanın üzerine özel sublimasyon baskı tekniği ile aktarılmaktadır. Doğum günü, toplantı, firma promosyonları, özel günler ve hatıra olarak saklanabileceğiniz bir üründür. Anılarınızı resim, yazı, grafik, logo veya hepsi birlikte olacak şekilde ürünümüzün üzerine baskı olarak aktarabilmekteyiz. Kupa Bardak Baskı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Diğer promosyon çalışmalarımızı görmek için Tabela Galerimizi veya INSTAGRAM sayfamızı ziyaret edebilir. Bütün HİZMETLERİMİZİ web sitemizden gözlemleyebilirsiniz. Mecidiyeköy Ucuz Fotokopi.

Mecidiyeköy Dijital Baskı ve Tabela hizmetleri için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz 0 212 272 16 68.

Tamamı bünyemizde üretimi yapılan dijital baskı, matbaa ve tabela ürünlerinde yüksek kalite ve sorunsuzluk önceliğimizdir. İstanbul içi ve çevre illerde dahil olmak üzere bir çok yere kaliteyi götüren Aydoğdu Reklam sizlerin iş ortağı olarak sürekli hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Related Images:

Call Now ButtonHemen Ara