Ozalit baskı tekniği ile proje baskılarının yapılması sebebiyle proje baskılarının adı ozalit baskı olarak kalmış olasada günümüz teknolojisi ile uzun metrajlı lazer yazıcılar ile proje, plan ve geniş boyutlu çıktılar alınabilmektedir. Aydoğdu Reklam olarak Mecidiyeköy Ozalit baskılarının için son teknoloji olan Canon Plotwave 500 ile autocad, proje, plan, çelenk baskılarınızı yazıdırıp istenilen boyutlarda katlama hizmetini sunmaktayız.

Siyah beyaz baskıda 600 x 1200 dpi kalitesi ve dakikada 10 adet A1 sayfa baskı özellikleri ile işlerinizi en hızlı şekilde üretmekteyiz. Bu özellikler göz önüne alındığında Mecidiyeköy Ozalit, proje, autocad, plan baskı hizmetleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

mecidiyekoy-fotokopi

Aydoğdu Reklam bünyesinde Fotokopi, Print, Scan, Tabela, Promosyon, Poster, Folyo, Sticker, Dijital baskı ve butik ahşap, demir atölyesi hizmetlerinin tamamını bünyesinde barındırmaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede reklam sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Aydoğdu Reklam, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Çalışmalarımızı görmek için INSTAGRAM sayfamızı ziyaret edebilir. Bütün HİZMETLERİMİZİ web sitemizden gözlemleyebilirsiniz. Mecidiyeköy Ucuz Fotokopi.

Mecidiyeköy Ozalit hizmetleri için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz 0 212 272 16 68.

Tamamı bünyemizde üretimi yapılan dijital baskı, matbaa ve tabela ürünlerinde yüksek kalite ve sorunsuzluk önceliğimizdir. İstanbul içi ve çevre illerde dahil olmak üzere bir çok yere kaliteyi götüren Aydoğdu Reklam sizlerin iş ortağı olarak sürekli hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Related Images:

Call Now ButtonHemen Ara