Virüs Koruma Paneli - Pleksi Bariyer

Bilinen Covid 19 pandemi ( Korona Virüs Salgını) sonrası gündeme gelen ve uzun süre gündemde kalacak olan sosyal mesafenin korunması adına alınacak önlemlerin en başında gelen pleksi bariyer ile sizde önleminizi alabilirsiniz.

Pleksi Bariyer Virüs Koruma Paneli

Özel ölçü, farklı kalınlık, demonte yapısı, hafif, uygun maliyetli pleksi bariyer lazer teknolojisi ile pürüzsüz olarak kesilmekte ve koruma filmi ile sizlere ulaşmaktadır.

İnsanların karşılıklı olarak iletişimde bulunduğu banko, vezne, kasa satış ofisi gibi ortamlarda solunum ve püskürme yoluyla karşı tarafa ulaşabilecek olan virüslerin arasında kalkan görevi görmektedir. Bu özelliği ile maske kullanımının yanında ekstra koruma özelliğide sağlamaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede reklam sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Aydoğdu Reklam, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Çalışmalarımızı görmek için INSTAGRAM sayfamızı ziyaret edebilir. Bütün HİZMETLERİMİZİ web sitemizden gözlemleyebilirsiniz. Mecidiyeköy Ucuz Fotokopi.

Mecidiyeköy Dijital Baskı hizmetleri için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz 0 212 272 16 68.

Tamamı bünyemizde üretimi yapılan dijital baskı, matbaa ve tabela ürünlerinde yüksek kalite ve sorunsuzluk önceliğimizdir. İstanbul içi ve çevre illerde dahil olmak üzere bir çok yere kaliteyi götüren Aydoğdu Reklam sizlerin iş ortağı olarak sürekli hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Related Images:

Call Now ButtonHemen Ara